Stop alergii

Čo je Alergia?

Ak trpíte na peľovú, potravinovou alebo kožnou alergiou, tak biorezonancia je veľmi účinným prostriedkom na jej liečenie. Vďaka prístroju BICOM 2000.

 

Alergia je ochorenie, ktoré môže mať pestré prejavy aj príčiny.

 

Alergia je reakcia imunitného systému na cudziu látku - alergén.

 

Alergia sa prejavuje ako hyper citlivá /hypersenzitívna/ reakcia na alergény v okolitom prostredí.

 

Po vniknutí alergénu do organizmu sa spustí viacero reakcií, ktoré sú zodpovedné za daný prejav alergie. Názov pre tento prejav je alergické ochorenie = alergia.

 

Prejavy alergie môžu byť celkové alebo lokalizované na jednom miestne, resp. orgáne – koža, sliznica nosa, dýchací systém, zažívací systém. V súčasnej dobe trávime najviac času v interiéri a preto sa zvyšuje aj citlivosť na alergény nachádzajúce sa v tomto prostredí.

 

ROZDELENIE:

Inhalačné alergény Snáď najznámejšie sú alergie spôsobené alergénmi zo vzduchu, ktoré vdychujeme. Hovoríme im inhalačné alergény. Zaraďujeme sem pele tráv, bylín a stromov, roztoče, zvieracie alergény alebo plesne.

 

Potravinové alergény

Potravinové alergie sú nežiaduce reakcie na potraviny, ktoré vznikajú u vnímavých ľudí prostredníctvom imunitných mechanizmov. V zastúpení jednotlivých potravinových alergénov hrajú významnú úlohu stravovacie návyky: u nás sú významnými alergénmi najmä vajíčka, mlieko, pšeničná múka, koreňová zelenina, paradajky, orechy, sója, ryby a rôzne ovocie.

 

Bodnutie hmyzom

Alergická reakcia môže byť spôsobená uhryznutím alebo bodnutím hmyzom. U nás sa pri vzniku alergie na hmyz uplatňuje najčastejšie včela a osa, príležitostne i sršeň alebo čmeliak.

 

Lieky

Lieky môžu vyvolávať alergické reakcie niekoľkými rôznymi mechanizmami, iba za menšiu časť je zodpovedná alergia. Alergizujú napríklad Penicilín a ďalšie antibiotiká, barbituráty, lokálne anestetiká.

 

ČO POTREBUJETE?

 

Pevnú vôlu a trepezlivosť.

 

Ideálne, ak prinesiete aj vzorku vlastného alergénu podľa typu alergie ako napr.: dažďová vody z Vášho okolia, prach z vysávača, roztoče z plachty na ktoréj spávate, ster z pokožky pri kožných problémoch nalepenú na priesvitnú lepiacu pásku.

 

Ako získať roztoče?

- viacnasobným naliepaním na plachtu lepsiacou stranou pásky

- pokiaľ užívate lieky alebo vakcíni, môžete ich priniesť zo sebou

 

Reakcia detí na prístroj je viditeľná už po 3-4 sedení. Už 5 rokov sa úspešne venujeme tejto terapii vďaka spominanému prístroju. Záznamenávame úspechy vo všeobecnej ale aj inej alergii, tak ako u dospelých aj u deti.

 

Odstraňovanie alergii je bezbolestné, bez vedľajších účinkov na Váš organizmus. Naši klienti, ktorí úspešne absolvovali terapiu, sa k nám radi vracajú na preventívne sedenie.

 

NA STIAHNNUTIE Mudr. Hudáček, Bratislava - Vyléčení alergie na roztoče a pyly - Reflex, TV Markíza

Sme tu pre Vás počas pracovných dní utorok až piatok od 9:00 - 16:00 hod.      (po pracovnej dobe telefóny nezdvíhame)

 

Regeneračné štúdio s.r.o.
Fintická 12080/14A
080 06 Prešov
IČO: 46 39 21 22
DIČ: 20 23 37 93 14 

Regeneračné štúdio s.r.o.

Fintická 12080/14A

080 06 Prešov

IČO: 46 39 21 22

DIČ: 20 23 37 93 14

 

+421 905 645 286

zdraviebicom.sk@gmail.com

ba69b110dff4cec12d3dfd451bf8d0bf.png