Duchovné poradenstvo

Sila zla sa týka nás všetkých.

 

Najsilnejším bojom proti zlu je, naučiť sa odpúšťať svojím blízkym priateľom aj nepriateľom cez modlitbu k BOHU.

Nepátrať po tom kto nám ublížíl alebo ubližuje,

Nezamýšlať sa nad tým prečo to tak je a prečo to tak bolo,

Obklopiť sa láskou a dobrom nášho

Stvoriteľa a ctiť si jeho prikázania.

 

KLIATBY, PREKLIATIE, POROBENIE, URIEKNUTIE, SAMO URIEKNUTIE, Z OČI.

 

Máte problémy v rodine, s deťmi?

Prestáva sa Vám dariť v práci, doma a v partnerskom vzťahu?

Riešite veci, ktoré nemôžete vyriešit a dejú sa okolo vás neuveriteľné príhody?

Podnikali ste bez problemov a vaše podnikanie zrazu prichadza do dlhov ako do ziskov?

Zhoršuje sa Vám zdravotný stav, máte choroby, ktoré nevie riešiť klasická medicín výsledky su pozitívne a váš zdravotný stav sa zhoršuje?

Trpíte nespavosťou, únavou, nervozitou, bolieva Vás často hlava?

Majú vaše deti problémy s učením, sú podráždené, boja sa spať samé, utekajú v noci k rodičom do spálne, kričia zo sna, sú námesačné?

Ruší vas niečo zo spánku, máte pocit že vas niekto sleduje, počujete zvláštne zvuky, sníva sa vam často o vašich blízkych – ktorý su už nebohy a neviete čo od vas chcu?

Staviate dom a nemôžete ho dokončiť, predávate nehnuteľnosť a nedarí sa vam ju predať?

Hladate v tychto a iných veciach pomoc?

Pomôžeme Vám.

 

Čo je to kliatba?

Kliatba je dlhodobo uvalené škodlivé kúzlo, ktoré má svoj cieľ oslabiť, príp. zničiť a viaže sa na objekt, miesto alebo konkrétnu osobu.

 

Kliatby v Biblii:

Prečo sa kliatba nachádza na stránkach Biblie? V starodávnych dobách kliatbu považovali za oprávnený prostriedok na obranu proti nepriateľovi, ak nebolo inej možnosti k dosiahnutiu spravodlivosti. Kliatby ako také rozdeľujeme do troch kategórií.

 

Prvá kategória

Patrí medzi neúmyselné útoky a výnimočné sú najmä tým, že ich na seba môžete uvaliť aj sami. Patria sem prehlásenia typu: "Som idiot, som blbý, to nikdy neurobím." Ich sila je samozrejme nižšia, ak je myšlienka opačná (čiže ak to nemyslíte vážne). Dajú sa (okrem výnimočných prípadov, keď ide o mimoriadne silné emócie - napr. zakliate domy) odvrátiť už tým, že vzápätí nahlas alebo v duchu poviete, že to nie je pravda. Majú na vás dlhodobý efekt, ale už jednoduché očistenie vás zbaví ich účinkov a ako ochrana vám poslúži obyčajný štít.

 

Druhá kategória

Sú už úmyselné a majú za účelom pomerne často takzvanú "ochranu" predmetu či miesta a mnohý si ich pletú s obrannou mágiou. Ako príklad môžem uviesť kliatbu, ktorá každého, kto sa pichne na tomto vretene, uspí(ono v Šípkovej Ruženke je to trochu dohnané do extrému, ale ako príklad to poslúži). Občas sa stáva, že majú akúsi podmienku zrušenia. Na ich umelé zrušenie je potrebné použiť očistný rituál a ich zrušenie býva rôzne náročné, najmä v závislosti od vyspelosti osoby, ktorá kliatbu uvalila. Ak sa s podobnou kliatbou stretnete, skúste ju zrušiť vlastnými silami, ak sa vám to nepodarí,môže totiž ísť aj o ...

 

Tretiu kategóriu.

Sú veľmi obávané a dokonca aj mocný mág má čo robiť, ak chce podobné prekliatie zrušiť. Je to v podstate druhá kategória. Druhu uvalené mimoriadne mocnými mágmi, ktoré majú tzv. poistku. V praxi ide o to, že ak sa kliatbu ktosi pokúsi zrušiť, nepodarí sa mu to a kliatba sa zachová úplne inak, môže zosilnieť, preniesť sa na rušiteľa alebo sa zmeniť na nejakú ešte horšiu. Je skoro nemožné zrušiť ich bez znalosti pôvodnej zaklínacej formulky, v ktorej je nutné nájsť kľučku. A keďže, až na výnimočné prípady, ten ktorý kliatbu uvalil nemieni povedať jej znenie, je potrebná vysoká mágia (pokročilé veštenie, telepatia, návšteva v akášickej kronike atď.)

 

Čo je to prekliatie?

Prekliatie je ako temná stena, ktorá sa nadnáša nad životom človeka. To je zlá, nadprirodzená sila, ktorá človeka sprevádza a nedovolí mu, aby v živote uspel a uskutočnil svoje šťastie. Vždy sa prihodí nejaké nešťastie alebo nejaké zlo.

 

Príznaky prekliatia:

DUŠEVNÁ a emotívna vzrušenosť osoby (mentálne prekážky), psychické choroby, duševné emotívne poruchy.

 

CHOROBY - chronické alebo ktoré si zdedil od svojich predkov. Keď má žena problémy so svojimi ženskými orgánmi (napr. neplodnosť, komplikovaný potrat), neplodnosť mužov.

 

HÁDKY (keď sa bratia nerozprávajú, rodičia medzi sebou, alebo s deťmi), časté hádky v rodine a rozpadávanie rodiny. STÁLY nedostatok peňazí, neprosperita.

 

NEÚSPECH - časté neúspechy v živote: dobre sa darí a potom ide všetko dole vodou. Keď sa Vám stále prihodia nejaké NEHODY v živote, SAMOVRAŽDY, alebo NEPRIRODZENÁ SMRŤ vo Vašej rodine. Keď sa vyskytuje viacej takýchto prípadov vo Vašej rodine, tak je veľká pravdepodobnosť, že je prekliatie nad Vašou rodinou. Prekliatie trvá, aj pôsobí tak dlho, kým ho človek nespozná a nezlomí.

 

Čo je to porobenie …

je pokus spôsobiť blížnemu telesné a hmotné zlo pomocou zlého ducha… Je to hriech nielen proti náboženstvu, ale aj proti láske k blížnemu, prípadne aj proti spravodlivosti.“ Vyzývanie zlého ducha v takomto prípade môže byť výslovné alebo zahrnuté. Výslovné znamená, že niekto obradmi alebo slovami priamo vzýva diabla o pomoc.

 

Obyčajne ho robia na 5, 10 až 20 rokov. Zvyčajne ho nasmerujú na najdôležitejšie orgány človeka, alebo časti tela. Dôležité je vedieť, že porobenie pôsobí najviac na myseľ človeka. Tak sa rodia depresie, nevysvetliteľný smútok, obeť nemá radosť zo života, nič ju nebaví. Keď je človek prekliaty, alebo urobil inému veľkú škodu /vraždil, kradol, neprestajne ubližoval druhým/ sám zaťaží rodinnú karmu aj budúcim potomkom. Prekliatie ide až do siedmeho pokolenia.

 

Urieknutie

Nazývame ho aj prekliatie pohľadom. Nejedná sa o to, že niekto sa na nás škaredo pozrie a nám sa stane čosi zlé. To sú iba mylné domnienky ľudí. Pri urieknutí ide o skutočný úmysel škodiť druhému pomocou zlého ducha, pričom pohľad slúži ako prostriedok. Ľudia sa bežne domnievajú, že práve toto je príčinou určitých nevysvetliteľných chorôb alebo iných nepríjemností, ktoré sa im v živote prihodia. Vo väčšine prípadov sa po dôslednom preskúmaní ukáže, že išlo o nepodložené upodozrievanie nevinných osôb. Urieknutie pohľadom je v praktickom živote dosť zriedkavé.

 

Urieknutie je jedna z primitívnych foriem čarodejníctva. Vedomé, alebo nevedomé čerpanie energie z druhej osoby (vampirizmus). Urieknutý pociťuje nevoľnosť, únavu, odpor voči človeku, ktorý ho uriekol. Možno urieknuť aj zviera, alebo rastlinu.

 

Prejavy - zvracanie, môže odpadnúť,nevoľnosť,zývanie, trasenie ako by ste mali zimnicu, nervozita,postihnutý si nevedel nájsť miesto, nemôže jesť, všetko padá z rúk, doma hádky, výbuchy zlosti k ostatným - obzvlášť podozrivé je, ak sa človek z ničoho nič zmení týmto smerom.

 

Samo urieknutie

je samo ubližovanie na tele a duši.

 

Medzi telesne patri:

keď si žena dá urobiť úmyselne potrat bez zdravotného dôvodu, zdobenie tetovaním s výjavmi satanizmu, nakoľko naše telo je chrámom našej duše, a tak sa k nemu mame aj správať.

 

Medzi duchovne patrí:

keď sami seba ponižujeme, podceňujeme, neveríme si, upadame vo viere. Ako aj uznávanie inej viery, klaňanie sa iným bohom, praktizovanie satanizmu a úmyselne vnucovanie týchto praktik svojim blížnim. Porušovanie Božieho zákona, praktizovanie čiernej magie, vyvolavanie duchov - (spirityzmus)

 

Ako na zlo?

V prvom rade sa nebáť, pretože strach je znakom slabej dôvery v Boha a jeho ochrancu. Nesmieme mať záľubu v nejakom hriechu, lebo nás to robí zraniteľnýmmi. Nemali by sme byť nenásytní, lakomí, závistliví, leniví, naplnení hnevom. Mali by sme sa naučiť odpúšťat. Akákoľvek nenávisť a pomstychtivosť by nás otvorila pôsobeniu zla.

 

V reinkarnáciu verí polovica ľudstva.

Reinkarnácia, znovuzrodenie alebo znovuzrodenie ducha v ľudskom tele. Ide o viacnásobné narodenie ducha kvôli potrebe jeho ďalšieho vývoja. Základom učenia o prevteľovaní je , že život človeka je daný karmou. Karma je presvedčenie, že neexistuje nezaslúžene šťastie ani nezaslúžená bieda. Každý človek sám určuje svoj osud do posledného detailu. Ak teda človek konal dobré skutky, zákonite sa narodí do „dobrého tela“. Ak konal zle narodí sa do „zlého tela“. Na toto tvrdenie môže mat každy svoj názor.

 

Komunikácia s nebožtíkmi.

Možnosť komunikovať s nebožtíkmi, či už prostredníctvom média, alebo vyvolaním duchov mŕtvych. Techniky sú rôzne, či už je to pohybovanie stolmi a pohármi, automatické písanie, alebo kreslenie. Nie všetci duchovia majú dobré zámery. Niektorí sa dokonca s ľuďmi radi zahrávajú. Pokus o kontakt s mŕtvymi nech je obhajovaní hoci najušľachtilejšími cieľmi, je životu nebezpečný a nesprávny. Skôr či neskôr privedie človeka do záhuby.

 

Prejavy poltergeistov (hlučných duchov) sú veľmi rôznorodé. Vo väčšine prípadov sú spojení s hlukom, ktorý sa bez príčiny ozýva v obydlí. Najčastejšie ide o klopanie, niekedy o búchanie v byte. V menšom počte prípadov sú to ešte prejavy polterista spojené s fyzickým pohybom predmetov.

 

Upozornenia a varovania.

Smrť je ako otáčavé dvere: jednými človek vstupuje, druhými vychádza, vracia sa do sveta živých. Každý človek zomiera inak, ale jeden zákon platí pre všetkých: „ako človek žil, tak cíti a žije ďalej aj jeho duša.“

 

Práve preto by sme mali brať vážne upozornenia a varovania, pozitívne myslieť, hovoriť a konať tak, aby sme svoju dušu zbavili záťaží.

 

Niekedy je dobré poradiť sa so skúsenými ľuďmi, ktorý vidia ďalej ako ostatný.

Sme tu pre Vás počas pracovných dní utorok až piatok od 9:00 - 16:00 hod.      (po pracovnej dobe telefóny nezdvíhame)

 

Regeneračné štúdio s.r.o.
Fintická 12080/14A
080 06 Prešov
IČO: 46 39 21 22
DIČ: 20 23 37 93 14 

Regeneračné štúdio s.r.o.

Fintická 12080/14A

080 06 Prešov

IČO: 46 39 21 22

DIČ: 20 23 37 93 14

 

+421 905 645 286

zdraviebicom.sk@gmail.com

ba69b110dff4cec12d3dfd451bf8d0bf.png